שירותי B2B

Collating Data

AV Magic  - פתרונות פשוטים לאתגרים מורכבים

בסביבה התחרותית בה אנו חיים כיום, כאשר שולי הרווח הופכים יותר ויותר צרים, פתרונות סטנדרטיים אינם מספיקים יותר.
על מנת לזכות בפרויקטים ולשמור על רמת רווחיות טובה, ספקי פתרונות בתחום האודיו-וידיאו, חייבים לשמור על יתרון תחרותי.

AV Magic יצרה נישה חדשה בעולם האודיו-וידיאו והמולטימדיה והיא מתפקדת כיחידה מובחרת, המשתפת פעולה עם גורמים שונים בתעשייה, על מנת להציע פתרונות חדשניים.
AV Magic ממנפת את מקצועיותה ומומחיותה, כדי להשלים את שירותיהם של אינטגרטורים וחברות טכנולוגיות בתחום, ולהציע פתרונות איכותיים עם יחס עלות / תועלת מיטבי.
נקודת המבט הרחבה שלנו, וההבנה המעמיקה של מגוון הטכנולוגיות הקיים בתחום, מאפשר לנו להציע פתרונות שעונים באופן מלא על האתגרים הקיימים היום בענף.

Powered by AV Magic - שירותים לחברות A/V

כשזה מגיע לאינטגרציה ברמה הגבוהה ביותר, הדורשת ידע טכני מולטי-דיסציפלינרי, גם הצוות המקצועי ביותר זקוק לפעמים לתמיכה.
באמצעות יוזמת "Powered by AVMagic", אנו מעצימים את יכולותיהם של מקצוענים בתחום האודיו-וידאו, בהם אינטגרטורים, יועצים ומפתחי מוצרים וכך מאפשרים להם ליהנות מיתרון תחרותי.

תמיכה בחברות אינטגרציה וקבלני משנה
 AV Magic מספקת שירותי תכנון מערכות, תכנון ממשקי משתמש ותכנות לאינגטרטורים וקבלני משנה בתחום. הפתרונות החדשניים שאנו מציעים, הם יציבים, אמינים, מאפשרים יחס נכון בין עלות לתועלת ומאפשרים לקבלני המשנה להתמקד בביצוע צבר הפרויקטים שלהם, במקום להתמודד עם תקלות בלתי צפויות.


תכנון מערכות עבור יועצי AV ו-IT
AV Magic מציעה ליועצים שירותי תכנון מערכות המבוססים על שנים ארוכות של ניסיון בתחום, בקשת רחבה של סקטורים וטכנולוגיות. כאשר היועץ מערב את AV Magic בשלבי התכנון הראשוניים של הפרויקט, הוא יכול להתמקד בחלקים המרכזיים של עבודתו, מתוך ידיעה שהפרויקט תוכנן ונשען על בסיס טכנולוגי חזק.

מחקר ופיתוח עבור יצרני ציוד אודיו-וידאו
הידע המקצועי שצברנו, המתבסס על ניסיוננו העשיר עם אינטגרטורים מחד ולקוחות קצה מאידך, מאפשר לנו לבחון את כדאיות השקעת משאבים בפיתוח מוצרים חדשים בתחום. הידע שנאסף תוך כדי פיתוח של עשרות פתרונות עבור מאות פרויקטים, יצמצם את זמן הפיתוח של המוצר החדש ויבטיח כי למוצר יהיה ערך מוסף משמעותי.