בלוג

גלריית פרויקטים

AV Magic מעורבת בפרויקטים רחבי היקף רבים, בחלקם אנו משמשים כיועצים ועוסקים בתכנון מערכות ובחלקם אנו משמשים כאינטגרטורים. קראו על כמה מהפרויקטים המוצלחים שתכננו וביצענו:

המסע לירושלים - הכותל המערבי
2014-2016

המסע לירושלים הינו מייצג חוויתי המתאר באופן אישי את המסע שעברו אבותינו מחורבן בית שני, דרך היציאה לגלות ועד העת החדשה והשיבה לירושלים במאה העשרים.
המיצג מתרחש בחדר מיוחד שאשר נחשף לאחרונה במנהרות הכותל המערבי. במשך 50 דקות, עוקבים המבקרים אחר אירועים היסטוריים באמצעות תוכנית אינטראקטיבית הכוללת עשרות סרטוני וידיאו. המיצג כולל גישה לעמדות אינטראקטיביות אישיות המשולבות בהדרכה קבוצתית.
במסגרת הפרויקט המורכב, סיפקה  AVMagic ייעוץ לתכנון מערכת מולטימדיה אינטראקטיבית מסונכרנת. הפרויקט הצריך עבודה משותפת וממשקים עם אנשי אינטראקטיב ותוכן, תאורה, ווידיאו.

התמונה באדיבות "הקרן למורשת הכותל המערבי"

צילום: אודי ארמוני

 

התמונה באדיבות חברת "TAMSCHICK MEDIA+SPACE"

לצפייה בוידאו

מוזיאון טרה-סנקטה, ירושלים

2016

 

מנזר ההלקאה הממוקם בעיר העתיקה בירושלים, מושך אליו אלפי צליינים מדי שנה, המגיעים להתחקות אחר מסעו האחרון של ישו. במיצג המצוי במנזר, מוזמנים הצליינים לחוות במשך 15 דקות את ההיסטוריה בת 3000 השנה של ירושלים ושל המקום
הפרויקט כולל הקרנה על מודל טופוגרפי תלת ממדי של העיר. באמצעות Video Mapping מקבלים המבקרים הצצה לחיים העירוניים והתרבותיים שהתפתחו בירושלים במהלך 3000 שנה. בחלק אחר של הפרויקט, מוקרנות דמויות בגודל אמיתי על קירותיו העתיקים של המנזר, והן לוחשות למבקרים ומנחות אותם אל מחוץ למתחם להמשך מסעם הרוחני
העבודה בפרויקט הרב לאומי המורכב, כללה ייעוץ לחברת המולטימדיה הגרמנית "טמשיק מדיה + חלל", תוך מתן מענה לצורכי האדריכל האיטלקי, והלקוח - המסדר הפרנציסקני, תכנון מערכות האודיו-ויז'ואל, אינטגרציה מול התאורה, וכן ניהול הפרויקט ותיאום בשטח בין אנשי הקריאייטיב והסאוונד הגרמניים למערכות האודיו-ויז'ואל והתאורה שיושמו על ידי קבלנים ישראלים

מרכז המבקרים במשטרת נהלל ההיסטורית
2015

בפרויקט ייחודי זה, AV Magic נתבקשה לתכנן ולבצע אינטגרציה למערכות מולטימדיה במתחם המשטרה ההיסטורית בנהלל, בו נמצא בין היתר מרכז המבקרים ע"ש האלוף מאיר עמית וכן חזיון אורקולי העוסק בנוטרים.
הפרויקט כלל תכנון ואינטגרציה למערכות מולטימדיה ותאורה מסונכרנת בחזיון הנוטרים - עבור קבוצת אורפן, וכן תכנון ואינטגרציה להקרנה מסונכרנת 270 מעלות במיצג מאיר עמית - עבור נטע רוזנבלט.

התמונה באדיבות "המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל"
צילום: נטע רוזנבלט

 אתר ההנצחה גוש עציון
2014 - 2016

במיצג חוויתי זה, סיפקה  AV Magic ייעוץ לתכנון מערכות מולטימדיה כולל הקרנת
Video Mapping אופפת (הקרנה ב-270 מעלות הסובבת את הצופה). המיצג סוקר את סיפור הטבח בכפר עציון במלחמת העצמאות, תוך מתן חוויה ריאליסטית למבקר באמצעות טכנולוגיות חדשניות. הפרויקט כלל עבודה משותפת וממשקים עם גורמי הפקה ותוכן (קאמל הפקות), תאורה, וידיאו, ועוד.
AV Magic ליוותה את הפרויקט משלב התכנון הראשוני ועד היישום בשטח ופתיחת האתר.

התמונה באדיבות "אתר ההנצחה גוש עציון"
צילום: "קאמל הפקות"

 
סניף הדגל של יוניון-מוטורוס ("טויוטה") תל-אביב - שילוט דיגיטלי
2015

AV Magic סיפקה ייעוץ ל"יוניון מוטורוס" ביישום מערכות שילוט דיגיטלי באולם התצוגה הראשי של מותג הרכב טויוטה בתל-אביב.
מערכות שילוט דיגיטלי משמשות להעברת ושידור תכני וידיאו מתוזמנים למטרות מתן מידע ושיווק, ונפוצות במתחמים קמעונאיים כמו גם באתרי תיירות והדרכה.
הפרויקט בטויוטה כלל איתור פתרון טכנולוגי מתאים, תכנון המערכת, בחירת קבלן מבצע, פיקוח על היישום בשטח, וליווי הלקוח לכל אורך הדרך.​

בית החולים הציבורי - אוניברסיטאי "אסותא" אשדוד - מערכות מולטימדיה רפואיות לחדרי ניתוח
2015-2016
 

"אסותא" - רשת המרכזים הרפואיים המובילה בישראל, מקימה בית חולים ציבורי - אוניברסיטאי חדש בעיר אשדוד, אשר עתיד להיפתח בשנת 2017. במסגרת זו, נתבקשה AV Magic לייעץ ולתכנן את מערך המולטימדיה בחדרי הניתוח אשר מוקמים בבית החולים. המערכת תאפשר למנתחים לצפות בתמונת המצלמות האנדוסקופיות ברזולוציה גבוהה מאוד על גבי מסכים בתוך חדר הניתוח. כמו כן, יוכל בית החולים להעביר בשידור חי ניתוחים, מתוך חדרי הניתוח למטרות אקדמיות והתייעצות עם עמיתים. עוד מתוכננות מערכות הקלטה רפואיות מתקדמות וממשק מול מערכות תיק חולה.
המערכת הינה מערכת מבוזרת, שנועדה לתמוך ברזולוציית UHD ללא דחיסה, המועברת מעל רשתות ה-IP על גבי סיבים אופטיים. מערכת מסוג זה טרם יושמה בישראל והיא מהראשונות מסוגה גם בעולם.

התמונה באדיבות רשת המרכזים הרפואיים "אסותא"

 
מסעדת "שגב ארט" הרצליה - מיפוי וידאו 
2016
 

במסגרת שדרוג עיצוב מסעדת "שגב" בהרצליה פיתוח, והפיכתה למסעדת "שגב ארט" בה מושם דגש על עיצוב יצירתי והגשה יוצאת דופן של המנות, הוחלט על שינוי תפאורת המסעדה.
במסעדה הוקם קיר תלת ממדי דקורטיבי, ועליו הקרנת תוכן קולינארי אומנותי של הצלם עידו איז'ק, בטכנולוגיית Video Mapping.
AV Magic תכננה את המיצג וכיילה את מערכות הווידאו, תוך שותפות בהגדרת התכנים מול צלמי ועורכי הווידאו. הפרויקט יושם בשטח על ידי חברת ד.מ. הנדסה.

התמונה באדיבות רשת מסעדות "שגב"

נמל תעופה בן גוריון - שדרוג מערכות כריזה
2016

במסגרת הפרויקט, הוחלט בחלוף 12 שנה מפתיחת טרמינל 3, לשדרג את מערכת הכריזה בטרמינל 3 ובטרמינל 1 המתחדש, ולהתאימה לטכנולוגיות חדשניות הקיימות כיום ולצרכים תפעוליים עדכניים.
AV Magic מתכננת את מערך הכריזה בשני הטרמינלים, ובזרוע הרביעית החדשה של טרמינל 3.
האתגר המרכזי בפרויקט הינו הסתמכות על ציוד קיים, תוך שדרוג יכולות המערכת האקטיבית המרכזית וביזורה.

מרכז הלמידה "אמונת ארץ"
2015
 

מרכז הלמידה "אמונת ארץ" נועד להקנות ידע הלכתי לתלמידים, מתוך מגמה לחבב עליהם את המצוות התלויות בארץ. הביקור במרכז הלמידה מאפשר לכל תלמיד להתוודע לעקרונות ההלכתיים של המצוות מתוך לימוד והנאה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. במהלך הביקור מתנסים התלמידים, בקיום חלק מן המצוות - אם בפועל ואם באמצעי הדמיה והמחשה. הפרויקט כולל כתת לימוד אינטראקטיבית עם תוכן אישי מסונכרן למיצג מרכזי. AV Magic תכננה את אמצעי המולטימדיה במרכז, ופיקחה על היישום בשטח שבוצע על ידי חברת "ברקאי".

התמונה באדיבות "בית המדרש להלכה בהתישבות -
אמונת אי"ש"